Servisní technik-ventilační systémy a průmyslové a domácí centrální vysavače

Jsme přední dodavatel a realizační firma v oblasti centrálních vysavačů a to jak v domácnostech tak v průmyslu. Mezi další činnosti patří realizace větracích systémů s rekuperací tepla a klimatizačních jednotek.

Servisní práce na systémech centrálních vysavačů v průmyslových areálech i domácnostech a ventilačních systémů s rekuperací tepla, příležitostné montáže a zprovoznění systémů.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Servisní práce a práce údržby systémů centrálních vysavačů jak v domácnostech, tak v průmyslových areálech.
  • Servisní práce a práce údržby systémů řízeného větrání s rekuperací tepla
  • Zpracování návrhů a nabídek oprav
  • Komunikace se zákazníkem, dojednávání termínů servisu
  • Vedení evidence servisů a předání podkladů k fakturaci
  • Příležitostné montážní práce (především montáž rozvodů a zprovoznění systémů)

CO POŽADUJEME:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou technického směru
  • Manuální zručnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Elektro vyhláška 50/1978 Sb. výhodou (nikoliv ale podmínkou)
  • Uživatelská znalost PC
  • Znalost technické dokumentace
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
  • Angličtina výhodou, nikoliv podmínkou

CO NABÍZÍME:

  • Služební vůz na cestu do/z práce a k zákazníkům
  • Stravenky, prémie, 13. Plat
  • Plně vybavenou dílnu
  • Parkování v areálu firmy
  • Moderní zázemí stabilní společnosti
  • Pestrou pracovní činnost, další profesní růst
  • Příjemný kolektiv, pracoviště v Jesenici u Prahy
  • Pracovní doba 7-16 hod., nebo 8-17 hod., v pátek pracovní doba zkrácená

Nástup možný ihned

Firma: BEAM ČR s.r.o.

Kontakt: Ing. Ondřej ČERMÁK
V Areálu 1227
252 42 Jesenice u Prahy

Telefon: 721401405

Kód: Servis

Místo práce: Jesenice u Prahy

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé